Miks just neuromoduleeriv massaaž?

 

Neuromoduleeriv kehamassaaž: “SLOW tempo”
Õpetaja: Constantine Berman

 
Neuromodulatsioon on kesk-, perifeerse- või autonoomse
närvisüsteemi aktiivsuse muutmine elektriliste-, keemiliste-, raadiosageduslike- ja mehaaniliste mõjutuste kaudu.
Näiteks esteetilistes protseduurides kasutatakse botuliintoksiini, et blokeerida närviimpulsside juhtimist. See on neuromodulatsioon. Neuromodulatsioonil on oluline roll valuravis.
 
Selline massaaž aitab vähendada valu ja ärevust ning parandab und. Massaaž vähendab sümpaatilise närvisüsteemi aktiivsust ja läbi selle kiirendab taastumist, vähendab väsimust ja stressi. Sügav lõdvestus on neuromoduleeriva massaaži tulemus.
Tehniliselt erineb neuromoduleeriv massaaž muudest massaažiliikidest selle poolest, et töödeldakse ainult selga. Kuna seljaosa lülisambast väljub valdav osa keha innerveerivatest närvidest, on selja kaudu mõjutatav praktiliselt kogu keha. Massaaž põhineb erinevatel sügavustel sooritatavatest venitusliigutustest ja asümmeetrilistest nahatsoonide massaažist. Neuromodulatsioonis kasutatakse tavamassaažiga võrreldes ebatavalisi massaaživõtete suundi. Selline massaaž tekitab erinevaid aistinguid kutsudes esile närvisüsteemis pidurduse ja taaskäivitumise.
 
Õppekeel: kursus toimub vene keeles eesti keelse tõlkega
 
Kursuse läbimisel väljastatav dokument: tunnistus või tõend
 
Õpetajast: Constantine Berman (Leedu-Iisrael), LMT, NMT, SKTP, LicAc. 25-aastase kogemusega massaažiõpetaja, massaaži ja Hiina meditsiini raamatute autor, erialaajakirjade publikatsioonide autor. Erinevate somaatilise kroonilise valu õppeprogrammide ja Remodeling facial chiromassage® kursuse autor.
 
Scroll to Top